Rendőr felügyelők asztalai









Megosztás
 

 Rendőr felügyelők asztalai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Henry Mitchell
...and my name is Henry Mitchell
Hozzászólások száma : 6
Csalakozott : 2014. Jun. 28.
Tartózkodási hely : ⊰ San Francisco
Humor : ⊰ mélyen elrejtve valahol

Rendőr felügyelők asztalai Empty
Témanyitás   Rendőr felügyelők asztalai EmptyVas. Júl. 13, 2014 7:39 pm


Paige & Henry

Ahogy a nőt elnéztem fogalma sem volt arról, hogy miért is hozhatjuk be a barátját. Így fogja tisztázni? De komolyan, hogy lehetne azt tisztázni, hogy drogot találtunk nála, nem is kis mennyiségben? Nem tudom, hogy gondolta ezt, milyen vágyai lehettek, mikor azt hitte, hogy ez sikerülni fog neki. Csak ezt a nőt sajnálom, hogy ide kellett rángatni, emiatt az idióta miatt. Vajon, hogy szerezte meg magának?
-Miss Matthews.-ismétlem nevét, hogy még véletlenül sem mondjam félre, miután leírtam. Nem hiszem, hogy örülne annak, ha elírnám, hiszen annak én sem örülök, pedig sokszor megtörténik.
Egy kis mosoly jelent meg ajkaimon és fejemet is lehajtottam egy cseppet, ahogy megláttam flegma mosolyát. Tüzes kis nőcske, kezdem érteni miért is van ezzel a férfival.
-Persze mondom is.-válaszoltam a hölgynek és már bele is kezdtem. -Szóval, drogdílerkedés miatt van itt, és önt azért hívtuk be, mert azt mondta, hogy maga tisztázhatja, bár én azt mondom, hogy ebben nem nagyon lehet tisztázni az urat. Hatalmas mennyiségű drog volt nála.-magyarázom el a hölgynek mi is történt, hogy azért tudja pontosan mit is várunk el tőle.
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Paige Matthews
...and my name is Paige Matthews
Hozzászólások száma : 50
Csalakozott : 2014. Jun. 27.

Rendőr felügyelők asztalai Empty
Témanyitás   Rendőr felügyelők asztalai EmptyPént. Júl. 11, 2014 12:37 pm


Henry and Paige




Azonnal be vágtattam az irodába amint megtudtam, hogy a randi partnerem valami hülyeségbe keveredett. Nem tudtam semmit és megmondom őszintén a tinikorom régi hülyeségeire emlékeztet ez a hely. Táskámat magamhoz szorítottam és becsörtettem az irodába, cipőm csak úgy kopogott. Fogalmam sincs, hogy mibe keveredhetett ez az idióta nem elég, hogy szex közben olyat mondott amire inkább vissza se gondolok, de még járkálhatok miatta a rendőrségre, hát ez pazar.
Ahogy megálltam egy férfi asztalánál aki igen fess volt, leültettet kezét nyújtotta.
- Matthews - nyújtottam a kezemet felé merev tekintettel, semmi érzelem ezek kiszagolják, hogy félsz Paige! Lehet, hogy azt hiszik benne vagyok, na ne csak be rezelek az ilyen helyektől.
- Magyarázat, az jól esne Mr. Mitchell.. - Vettem fel flegma mosolyt és kulcsoltam össze a karomat.
- Elmondaná esetleg mit tett? - kérdeztem, táskámat az ölembe tettem a csatjával kezdtem el játszani. Karórámra pillantottam gyorsan, hogy mennyi időm van amíg még nem rúgnak ki az állásomból. Ebéd időm nem éppen a leghosszabb, és a főnököm nem színleli, hogy mindig kihangsúlyozom a véleményem, de valamiért tudom, hogy imád. Szociális munkás akarok lenni mindennél előbb, remélem elő léptetnek azzá, eddig a papír munka és az akta tologatás nem a mindenem.


Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Henry Mitchell
...and my name is Henry Mitchell
Hozzászólások száma : 6
Csalakozott : 2014. Jun. 28.
Tartózkodási hely : ⊰ San Francisco
Humor : ⊰ mélyen elrejtve valahol

Rendőr felügyelők asztalai Empty
Témanyitás   Rendőr felügyelők asztalai EmptyCsüt. Júl. 10, 2014 11:05 am


Paige & Henry

Megint ugyanaz a szitu, mint mindig. Drogdílereket kerestünk és volt is egy srác, akire gyanakodtunk, de persze eleinte, csak rendesen akartam kérdezősködni, erre futni kezdett. Mindig futnak, komolyan mindig. És amikor fent akadnak a kerítésen, akkor persze segíteni kell nekik. Jó sokan nem akadnak fent, de attól még nem hagyhatom őket meglógni, futhatok utánuk, emiatt, eléggé megedződtem, nehogy a végén az legyen, hogy én maradok a kerítésen fent. Nem akarom, hogy a többiek rajtam röhögjenek, Copperfield, erre sokkal jobb, ő az, az gazi filmbeillő rendőr. Állandóan fánkot zabál kávét iszik és ilyenek, még egy embert sem kapott el. Én persze most is elkaptam a kis drogost...kis! Van annyi idős a férfi, mint én. Nem foglalkozom azzal, hogy üvöltözik velem átadom egy kollégámnak, míg én leülök az asztalomhoz, hogy megigyam a kávém.
-Mrs. Mitchell. Akit az előbb behozott, megkért, hogy hívjam fel a barátnőjét, hogy ő tisztázza. A hölgy hamarosan itt is lesz. Maga beszél vele, vagy szóljak valaki másnak?-Michele-nek hívják a nőt, azt hiszem, de per pillanat semmivel sem vagyok tisztába, de az biztos, hogy én fogok beszélni a férfi barátnőjével. Nem is értem, hogy lehet egy ilyen embernek bárkije is.
-Küldje majd hozzám a hölgyet én fogok vele beszélni.-még szép, hogy nem. Nem fogom odaadni másnak ez, íz én ügyem, szóval én fogok beszélni a hölgyeménnyel. Reméltem, hogy legalább a kávém befejezhetem addig, hogy valamennyire felébredjek, de nem sikerült.
Pár perccel később Michele hozzám küldött egy nőt, aki bevallom nagyon jól nézett ki, ezért sem gondoltam, hogy a fószer nője lenne, de nem tudhatom, lehet ők az esetei. Felpattantam a székemből és kezemet nyújtottam neki, hiszen ez az illem nem?
-Henry Mitchell vagyok és elvileg én hoztam ma be a barátját, aki azt állítja, hogy tisztára moshatja a nevét. Igazat mond?-kérdezek rá, hiszen nem biztos, hogy tényleg igazat mondott a férfi, ezeknél semmi sem biztos. -Kérem foglaljon helyet.-mutattam a székre ami az asztalom másik végén volt és megvártam míg helyet foglal, csak azután helyezkedtem vissza én is. -Hogy is hívják, Miss...?-kérdeztem rá a nevére, miközben a kis jegyzettömbömbe kezdtem firkantgatni az adatokat. -Kávét kér esetleg?-illemet megtanultam és lehet, hogy neki is akkora szüksége van reggel a koffeinre, mint nekem, nem tudhatom, de ha válaszol a kérdésemre úgyis kiderül.
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Paige Matthews
...and my name is Paige Matthews
Hozzászólások száma : 50
Csalakozott : 2014. Jun. 27.

Rendőr felügyelők asztalai Empty
Témanyitás   Rendőr felügyelők asztalai EmptySzer. Júl. 09, 2014 1:55 am

***
Vissza az elejére Go down
Keep the magic in your heart!
...and my name is Ajánlott tartalom

Rendőr felügyelők asztalai Empty
Témanyitás   Rendőr felügyelők asztalai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rendőr felügyelők asztalai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
charmedfrpg :: HELYSZÍNEK :: San Francisco :: Kapitányság-