Henry Mitchell









Megosztás
 

 Henry Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Paige Matthews
...and my name is Paige Matthews
Hozzászólások száma : 50
Csalakozott : 2014. Jun. 27.

Henry Mitchell Empty
Témanyitás   Henry Mitchell EmptyHétf. Júl. 07, 2014 3:22 am




Gratulálunk
‟Don't Keep your magic in your world. "


Üdv nálunk férjem és gyermekeim leendő apukája! Very Happy
Boldog vagyok, hogy itt vagy és nem sokára megismerkedünk. A karakterlapod nagyon tetszett ötletes volt, remélem hamarosan játékba kezdesz és véded a jó fiukat. ^^ Lépj tovább és foglalj avit.












Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Henry Mitchell
...and my name is Henry Mitchell
Hozzászólások száma : 6
Csalakozott : 2014. Jun. 28.
Tartózkodási hely : ⊰ San Francisco
Humor : ⊰ mélyen elrejtve valahol

Henry Mitchell Empty
Témanyitás   Henry Mitchell EmptySzomb. Júl. 05, 2014 1:01 pm


Henry x Mitchell
sosem tudhatod kiben bízz

Teljes név: Henry Mitchell
Becenév: maradjunk a Henrynél
Születési hely: San Fracisco
Születési idő: 1970. 06. 16.
Play by: Ivan Sergei
Melyik oldalt képviselem: Good Side
Származás: Senkihez sem tartozom, egy teljesen különálló ember vagyok. Nincsenek szüleim, nincsen családom, barátaim sem sokan vannak. Nevelőotthonban éltem, nekem az volt a családom, hiszen bármikor kezdtem bárkit megszeretni, újra az otthonba kerültem.
külső és belső tulajdonságaim:
Hát, hol is kezdjem. Rendőr vagyok, amiért meg van az a dolog bennem, hogy mindig gyanakvó vagyok, mindennek a végére járok és addig nem vagyok biztos semmiben, míg megerősítést nem kapok. Nem döntök elhamarkodottan, mindent rendesen átgondolok, hogy biztos legyek a dolgomban, már a magabiztosságom, eléggé ingatag lábakon áll. Önbizalmam sincs sok, és stressz helyzetben hajlamos vagyok, teljesen kikelni magamból és össze-vissza habogni. Nem vagyok a szavak embere, inkább a tettekben bizonyítok mindent, amit csak lehet, hiszen nekem úgy a legegyszerűbb. Nem szoktam hamar megbízni az emberekben, nem nyílok meg előttük, szeretem ha csak annyit tudnak rólam amennyit. Van egy kisebb falam, amit az évek során emeltem, nem szeretnék azon átengedni senkit, ezért nincsenek kapcsolataim sem, nemhogy párkapcsolataim. Az emberek nem szeretik, hogyha elzárkóznak előlük és inkább nem is próbálják feltörni a falamat, de ez engem nem zavar, nem akarom, hogy valaki is beférkőzzön a fejembe, vagy épp a szívembe. Ha viszont ez mégis megtörténik, azért az emberért bármit megtennék.
193 centivel büszkélkedek, vagyis nem vagyok alacsony, de azért kosarasnak nem hiszem, hogy mennem kéne. Karakteres arcélem van, amit fiatal koromban félhosszú barna haj keretezett, de ma már úgy érzem az nem elég férfias, azért inkább levágattam, nullás géppel, vagyis azzal indult, azért most már van hajam, de nem hagyom nagyon megnőni. Szemeim barnák, szinte teljesen, de egy-két sötétebb folt is megtalálható benne, de az csak akkor észrevehető, ha sokáig és közelről néz valaki a szemembe. Alkatomat elnézve, magasságomhoz márt súlyom van, és ezt tartom is rendszeres edzésekkel, hiszen egy rendőrnek muszáj fitten tartania magát, hiszen, ha elfut előle az gyanúsított, bizony futhat utána, ami nem a legkellemesebb, ha vagyunk 100 kilósak.
Képesség: ---

Makákó ♢ 20 alatt ♢ 4-5 év ♢


Sosem volt jó gyermekkorom, hiszen midig egyik kézből kerültem a másikba. Nem szeretett engem senki, mert a szüleim is inkább a túlvilágra mentek, hogy velem ne kelljen lenniük. A nevelőszülőktől is mindig elvittek, de ez csakis miattam volt. Én mindig kezdtem őket megkedvelni, ők meg inkább lemondtak rólam. Nem tudom miért csinálták, hiszen semmi rosszat nem tettem soha, mindig ó gyerek voltam, betartottam a szabályokat, csak, hogy maradhassak, de ez valahogy sosem vállt be. Mindig meguntak és visszavittek, mint valami játékot, amire garancia van. Tényleg nem tudom mi rosszat tehettem ellenük, amiért így bántak velem, hiszen én tényleg nem ártottam senkinek, még a nőket sem használtam ki, mindegyikkel kedves voltam és aranyos, meg minden, egy olyan pasi aki megérti őket, de még nekik se kellettem. Talán ennyire csúnya lennék, hogy zacskó kellene a fejemre, hogy ne lássák az arcom, vagy valami ilyesmi? De akkor meg miért nem mondták, hogy legalább tudjam?
Ma, pont ma van az a nap, amikor elegem lett abból, hogy a legjobb dolga itt mindenkinek az, hogy nekem keresztbe tegyen és elcsessze az életemet. Ma elegem van ebből, és el is fogok innen menni. Az a kevés cuccom ami volt, már össze is pakoltam, csak a villanyoltásra várok, hogy végre mindenki nyugovóra térjen, akkor lépek, szó szerint lelépek innen. ide már nem jövök vissza soha többet, rendőrök sem hozhatnak vissza, mert nem fogok visszajönni. Bilincsre verve sem fogok, akkor inkább megütöm, az egyiket, hogy börtönbe, vagy csak őrizetbe kerüljek, hogy addig se kelljen visszamennem. 18 éves vagyok, hadd menjek már oda, ahova szeretnék, jó csak egy hónap múlva leszek annyi, de elmegyek már, ezt nem érdekel.
-Villanyoltás!-kiabált be valaki az ajtómon, majd tovább is ment, nem foglalkozott azzal, hogy nagyjából üres a szoba. Még vártam egy kicsit, míg biztos voltam abban, hogy mindenki alszik és csak azután mentem az ablakhoz és másztam ki rajta. A harmadikról, elég rossz leesni, ezért igyekeztem megtalálni valamit amin keresztül le tudok menni. Az elsőről már muszáj voltam leugrani, de onnan nem estem nagyot. Ahogy elindultam, nem tudtam merre megyek, de valami abba az irányba húzott és akkor megláttam egy hirdetést, vagy mit a földön, hogy megnyílt a legújabb rendőr akadémia a városban. Nem gondolkoztam egy percet sem, megindultam oda, ahova kellett, hogy legalább kicsit egyenesbe kerüljek és legyen a fejem felett tető, és nem is olyan rossz rendőrnek lenni, egyik legnagyobb gyerekkori álmom.
Vissza az elejére Go down
 

Henry Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Henry matthews-mitchell * boszorkány * James Lafferty
» Holly és Hope Henry matthews-mitchell * Mary kate és ashley olsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
charmedfrpg :: Bevezető :: Karakteralkotás :: Elkészültek-