Bejárat









Megosztás
 

 Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Piper Halliwell
...and my name is Piper Halliwell
Hozzászólások száma : 9
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Kor : 50
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Kicsit cinikus

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyHétf. Júl. 28, 2014 7:25 pm


To Prue && Phoebe
   


   
I am so sorry... ▲▼▲







Valahol még jl is jött ki a taxi dudálása, így kicsit ki tudtam menekülni a kereszttűzből. Prue és Phoebe folyton marják egymást, és szerintem már rég meg is fojtották volna a másikat egy kiskanál vízben, ha én nem lennék. Még jól emlékszem ugyan a napra, mikor Phoebe itt hagyott minket, mert nem érezte otthonának ezt a helyet. Nagyon egyedül voltam aznap és Prue is elment Rogerrel vacsorázni de most talán, hogy Phoebe elveszítette az állását, és visszajött talán majd ismét jó testvérek leszünk. Már nagyon elegem van abból, hogy mindig csak marakodnak. Talán egy kicsit szándékosan is húzom az időt a taxinál, mintha nem találnám a megfelelő összeget, de azért azt nem akarom, hogy egymás torkának essenek, így egy kicsit több pénzt nyomva a taxis kinyújtott kezébe rohanok is vissza.
Az ajtót hangosan csapom be magam után.
- Legalább a ház egyben maradt. Mit szlnátok, ha összeütnék valami finom vacsit, és megbeszélnénk a dolgokat? - kérdezem mosolyogva, miközben Phoebe-t is megtalálom, aki éppen a szellemtáblánál matat. - Erre én is emlékszem. Mindig te mozgattad a mutatót, Phoebe - mosolyodom el, ahogy eszembe jutnak az emlékek. És persze terelni akarom Prue haragját is. Remélem meg tud nekem bocsájtani. Ha szóltam volna, akkor minden zárat lecserélt volna...

   
Words: lot Notes: sajnálom, hogy lassú vagyok  Embarassed Music: This
   
   
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Phoebe Halliwell
...and my name is Phoebe Halliwell
Hozzászólások száma : 4
Csalakozott : 2014. Jul. 05.
Tartózkodási hely : ↯ San Francisco
Humor : ↯ a legjobb Halliwelltől kérded (:

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyPént. Júl. 18, 2014 11:51 pm




Prue && Piper
Olyan újra itthon!

 Igen, egy ehhez nagyon hasonló szituáció játszódott le a fejemben is a repülőn, mikor a reakciókat akartam elképzelni. Piper édes volt mint mindig, Prue meg meglepett. De ezt nem csodálom. Csak ő nem tudott az érkezésemről...
Lágyabb mosoly csúszik az arcomra, mikor Piper a táskáért nyúlva elindul ki a taxishoz.
- Amint tudom visszaadom. -   fordultam szembe vele, majd mikor nyílt és zárult is gyorsan azt ajtó visszafordultam idősebb nővérem felé.
- Nézd Prue.. tudom, hogy neheztelsz rám a Rogeres ügy miatt, de értsd meg, hogy a ház az enyém is. Nagyi mind a hármunkra hagyta. -   mondtam neki, de még mindig szörnyen nehéz volt beszélni a múltban történt kínos esetről. Úgy, hogy mellé még van egy olyan érzésem, hogy a nővérem még mindig engem hibáztat a történtek kapcsán.
- Honvágyam volt. -   feleltem, mivel ezt még mindig könnyebb kimondani, mint azt, hogy kirúgtak. De tudtam ha itt akarok maradni, akkor el kell kezdenem megbízni a nővéremben és igazat kell neki mondanom.
Lenéztem arra az egy száll, árván álldogáló, megviselt bőröndre, majd ismét fel. - Mellesleg elbocsátottak... -   dünnyögtem el, majd, hogy ne kellejen a szemébe néznem, inkább beljebb siettem a konyha, majd a nappali felé. Ahol megpillantottam...
- Óóó.. csak nem?! -   siettem az asztalhoz mikor megláttam a régi szellemtáblánkat. Olyan nagy kedvel ültem elé, mint régen általános iskolás koromban. Az ujjaimat lágyan a mutatóra tettem.
Én mindig éreztem ebben valami különlegeset, hogy a mutató átveszi az irányítást az ujjamon mikor rajta van... persze a testvérem  ezt nem így gondolták. Mindig megvoltak róla győződve, hogy én tologatom a mutatót.
- Emlékszem mennyit játszottunk vele. -   mondtam, majd egy pillanatra le is csuktam a szemem.
Ekkor mintha megmozdult volna a tárgy.

a hozzászólás Pipernek és Pruenak készült, xy db szót tartalmaz, és írás közben a - című számot hallgattam. remélem nem lett túl borzalmas Razz  

©️


Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Prue Halliwell
...and my name is Prue Halliwell
Hozzászólások száma : 15
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Bűbájos ♢

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyCsüt. Júl. 17, 2014 6:34 pm

You shout your mouth

Morcosan félrenézek Piper terelésére.
- Jó húzás! -suttogtam Piper felé miközben elszaladt a táskájával, hogy kifizethesse a taxist. - Isten hozott itthon! -mondtam kissé cinikusan, miközben összefontam a karjaimat. - Mondd csak mi szél hozott haza? Nem gondolod, hogy elég nagy pofátlanság ennyi idő után csak így betoppanni? -fújtam ki a levegőt a mérgemmel együtt. Próbáltam kedvesnek látszani, de nem igazán sikerült. Habár magamhoz képest elég türelmes fajta vagyok. Ha azt hiszik ezt megúszhatják, akkor nagyon tévednek.

- Na és mi történt? - adom meg magam végül. Egyszerűen nem tudok hosszabb ideig haragot tartani egyik testvéremmel sem. - Miért jöttél vissza? -kíváncsiskodtam, ugyanis Piper nem volt olyan kedves, hogy elmesélje a történteket. Ezért még számolok vele.
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Piper Halliwell
...and my name is Piper Halliwell
Hozzászólások száma : 9
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Kor : 50
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Kicsit cinikus

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyKedd Júl. 15, 2014 6:06 pm


To Prue && Phoebe
   


   
I am so sorry... ▲▼▲







Nem akarok titkolózni Prue előtt, de nem tehetek mást. Jó okom van rá, hogy ezt teszem, mégis olyan rossz nap, mint nap elmenni a probléma mellett. Nem akarok abba belegondolni sem, hogy ha tudná amit én is tudok, akkor mit tenne. Mikor a rózsákra tesz megjegyzést, akkor elmosolyodom, de a mosolyom az arcomra fagy, ahogy ismét faggat. Mély levegőt veszek, és lassan fújom ki.
- Hát az van, hogy... A fenébe is, tudod azon tanakodtam, hogy mit szólnál hozzá, ha a vendégszoba nem lenne többé az -   az ujjaimat gyűrögetem, és néha beletúrok a hajamba, mert zavarban vagyok, de nem sokáig kell gondolkodnom a szavak folytatásán, mert Phoebe toppan be az ajtón.
- Jó újra látni, Phoebe - feledkezem meg a félbehagyott mondatomról, ahogy odasietek a már említett testvéremhez, hogy viszonozzam az ölelését, majd Prue felé fordulok. - Nem látogatni jött, hanem hazaköltözik... - érzem, hogy arcomat elönti a pír, és szerencsére kapok az alkalmon, hogy kikerüljek a két tűz közül.
- Hagyd, majd én fizetem - sietek is, és Prue táskáját felkapva az esernyőmet is magamhoz véve rohanok ki az esőbe, hogy fizessek a taxisnak. Tudom, hogy nem kéne egyedül hagynom őket, de valamikor el kell kezdeniük a társalgást.

   
Words: lot Notes: sajnálom, hogy lassú vagyok  Embarassed Music: This
   
   
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Prue Halliwell
...and my name is Prue Halliwell
Hozzászólások száma : 15
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Bűbájos ♢

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyCsüt. Júl. 10, 2014 5:09 am

You shout your mouth

Morcosan félrenézek Piper terelésére.
- A rózsák gyönyörűek. Bárcsak nekem is küldene valaki néhanapján. -ábrándoztam el egy pillanatra, majd észhez tértem, amikor a villany egy percre kialudt. Piper... Borzalmas! Ebben a házban mindent magamnak kell csinálnom, ha azt akarom, hogy normálisan működjön valami.

A derekamra tettem mindkét kezem. - Piper! ... Ne nézz bolondnak, kérlek!... Mit nem mondtál el nekem? -vontam kérdőre, de ebben a pillanatban kicsapódott az ajtó és valaki belépett rajta.

- Phoebe! -mondtam elképedt arccal. Éreztem, hogy az állam lassan elindult a padló felé. A tekintetem Piper és újonnan érkezett húgom között ingadozott. - Minek köszönhetjük a látogatásodat? -öltöttem magamra cinikus mosolyomat és közben Piperre néztem. Szóval ezt nem mondta el.... Kedves...

- Ó! -szaladt ki a számon, amikor megértettem, hogy nincs pénze a taxira. Hogy is lenne? Ő Phoebe! Sose fog felnőni! De azt várhatja, hogy kifizetem neki. Én ugyan nem fogom! Egy fillért se kap tőlem...


Semmi gond : )
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Phoebe Halliwell
...and my name is Phoebe Halliwell
Hozzászólások száma : 4
Csalakozott : 2014. Jul. 05.
Tartózkodási hely : ↯ San Francisco
Humor : ↯ a legjobb Halliwelltől kérded (:

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyCsüt. Júl. 10, 2014 4:56 am




Prue && Piper
Olyan újra itthon!

 Kockázatos döntés volt részemről hazajönni, de nem tehettem mást. New Yorkban már a munkanélküliség és a pénzhiánya miatt a cuccaimtól kellett megválnom. Az elárverezett lakásból meg legalább megtudtam venni az ideszóló jegyemet, így már csak a gépen azt kellett begyakorolnom, hogy mit is mondok majd a nővéreimnek. Vagyis inkább csak Pruenak, hisz Piperrel már egy-két hete felvettem és azóta is rendületlenül tartom a kapcsolatot.
Tudtam, hogyha haza szeretnék költözni akkor azt mindenképpen a kisebbik nővéremmel kell előbb tudatnom, Pruet meg... meglepem.  
Csak azt tudtam, hogyha egyszer valahára is megérkezek a nővérem egy magyarázatra fog várni. És még a légkör sem segít majd, hisz mióta a fülébe jutott az egész Rogeres ügy, a parázsvitáink már rögtön bozóttűzzé alakultak.
Mindenesetre mint már említettem, a csomagjaimmal nem kellett sokat bajlódnom, mivel a számomra oly' kedves biciklimet a becsekkolásnál ott kellett hagynom. Így hát egyetlen kézitáskámmal szálltam be a kis taxiba és megadtam azt a  jól ismert címet a sofőrnek. Még a hazafele úton is azon gondolkodtam, hogy vajon milyen reakciót vált ki az érkezésem… - Ugyan, kérem hagyja. -   feleltem mikor a kedves mosolyú sofőr a táskámért nyúlt. Ezt az egyet még én is felbírom cipelni a Halliwell ház helyes kis fehér lépcsőin. Kértem a férfit, hogy kicsit várjon. Hisz nekem nincs pénzem a taxira. Majd megálltam egy pillanatra az ajtó előtt. A hajamat megigazítottam, vettem egy mély levegőt és kivettem a kulcsot az egyik cserépedény mögül. Hát még mindig ott tartják?! Hihetetlen!
Ez az Phoebe, most vagy soha! Biztattam magam miközben a zárral bajlódtam, majd a kilincset lenyomva egy mosollyal az arcomon léptem be. - Meglepetés! A régi helyén volt a kulcs. -   lóbálom meg kicsit a magasban a kezemben tartott kulcsocskát, majd egy mosoly keretében megölelem Piperet. - Jó újralátni. -   mondom, majd a kintről behallatszó duda hangjára visszanézek a bejárati ajtóhoz. - Upssz, a taxi... -   egy pillanatra lefagy az arcomról a mosoly, mivel jelen pillanatban elég kínos lenne befejeznem a mondatot. Csak remélem, hogy valamelyik testvérem kisegít, még most az egyszer.

a hozzászólás Pipernek és Pruenak készült, 344 szót tartalmaz, és írás közben a - című számot hallgattam. remélem nem lett túl borzalmas Razz  

©️


Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Piper Halliwell
...and my name is Piper Halliwell
Hozzászólások száma : 9
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Kor : 50
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Kicsit cinikus

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptySzer. Júl. 09, 2014 6:20 pm


To Prue
   


   
I am so sorry... ▲▼▲







Egy pillanatra megállok, ahogy szembesülök nővérem gyilkosan ható tekintetével. Én mondom, hogy ilyenkor jobb szeretnék beosonni a hátsó ajtón úgy, hogy ne vehessen észre, mert nem szeretem, amikor így néz rám. Persze igaza van, hiszen elkéstem és valószínű a szerelő sem járt itt. Vagyis itt volt, de nem talált itthon senkit. Mert én elnézegettem az időt.
- Tudom, hogy lekéstem a szerelőt, de holnap vizsgám lesz, és... - elindultam az előszobán át a konyha felé, miközben érintettem az étkezőt, és észrevettem az asztalon egy nagy csokor vörös rózsát - Ezt Jeremy küldte? - hajolok közel a virághoz, és mintha egy kicsit megfeledkeztem volna a fent problémákról. Kezeim közé fogom a bort, amit az említett férfi küldött, majd egy mosoly jelenik meg ajkaimon, és visszateszem a dobozba.
- Nem felejtettem el, de pont az orrom előtt zárták be a postát. Holnap ott kezdek, nyugi! - próbálom oldani a hangulatot, de Prue ma elég morcosnak látszik. Majd ismét kérdez, én pedig próbálok terelni, mert nem voltam jó titoktartó soha. Persze voltak titkok, amiket könnyen megtartottam, de azt, hogy olyan ember tart éppen ide, akit ő nem akar látni...
- Ez ugye nem az a szellemtábla, amivel kiskorunkban játszottunk? - próbálok terelni, és felemelem az asztalon lévő szellemtáblát. - Nem várunk semmit, miért kéne? - válaszolok kérdéssel a kérdésre, és egynek örülök csak, hogy a legkisebb húgunk nem akkor érkezett, amikor nem voltam még itthon. Hát ezért is siettem. Megvillan a fejünk felett a lámpa, ami eszembe juttatja a lekésett villanyszerelőt, és remélem, hogy nem akar éjjel teljesen elmenni az áram. Néha elég veszélyesek ezek a viharok, és én sokszor félek tőlük.

   
Words: lot Notes: bocsánat, hogy késtem  Embarassed Music: This
   
   
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Prue Halliwell
...and my name is Prue Halliwell
Hozzászólások száma : 15
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Bűbájos ♢

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyCsüt. Júl. 03, 2014 2:09 am

You shout your mouth

Viszonylag fáradtan értem haza a munkából.
Ez egyáltalán nem volt jó hatással a közérzetemre. A fejem iszonyatosan lüktetett. Rossz előérzetem volt. Ritkán szoktam ennyire kibukni. Na jó! Ez hazugság. Szinte minden este a porondon vagyok. A munkám teljesen kikészít. Mintha semmi eredménye nem lenne a sok szervezkedésnek, amit csinálok. Mintha valaki más aratná le már hónapok óta helyettem a sikert. Az étkezőasztallapján könyökölve fogtam a fejemet és próbáltam lazítani, amikor Piper hirtelen beront a házba. Gyorsan felállok és kisimítom fekete ruhám gyűrődéseit. Karjaimat a mellkasom előtt összefonva szigorú tekintetet tükrözve szólalok meg. - Elkéstél. -jelentem ki tagadást nemtűrően. - Piper! Hogy lehet, hogy mindig elkésel?! Ez már nem az első eset. -förmedtem rá. - Befizetted a csekkeket? Remélem tudod, hogy az a te dolgod volt. -tekintetemet félrefordítom róla és végigmérem. Csurom víz. Nyilván esik odakint. Ezt a gondolatom egy éppen akkor becsapó villám is igazolta. Összerezzentem a váratlan hangra. Még a villany is pislákolt egyet. - Remélem tudod, hogy miért költöztünk ide. -sóhajtottam mint egy megbocsájtva, majd a táskájáért nyúltam. - Na és kit várunk estére? Remélem most már leszel olyan rendes és elárulod. Tudod, hogy nem szeretem a titkokat. -mondtam kedvesen mosolyogva, majd elkezdtem kirámolni a cuccokat.


Semmi gond : )
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Piper Halliwell
...and my name is Piper Halliwell
Hozzászólások száma : 9
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Kor : 50
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Kicsit cinikus

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptySzer. Júl. 02, 2014 11:46 pm


To Prue
   


   
I am so sorry... ▲▼▲






Ma is egy esős nap várt, mikor felkeltem. Reggel nagyon kellett sietnem, hogy el ne késsek a megbeszélésről. Elaludtam, pedig nem szokásom. Mindegy, szóval rohantam, ahogy tudtam, majd mikor vége lett, akkor úgy döntöttem, hogy van még időm betérni a kínai vásárra. Holnap lesz a vizsgám, és kell még pár fűszer, hogy biztos tökéletesre sikerüljön az étel. Észre sem vettem, ahogy szalad az idő, a fűszerek között, ez nekem olyan, mint másnak a gépfüggőség. Szeretem a különleges fűszereket, és az olyan alapanyagokat, amik jó minőségűek. Amikor beléptem, szinte azonnal megfeledkeztem a villanyszerelőről, szinte elvesztem a sok ember, és sok érdekes dolog között, amikből egy-egy fajtát bele is tettem a kosaramba. Kinn úgyis borzalmas idő volt, szóval nem volt túl sok kedvem a szeles és esős időben rohangálni. A kocsim most szerelőnél volt, így csak busszal tudok haza indulni.
Csak a kasszánál vettem észre, hogy elszaladt velem az idő, és érzem, hogy Prue nagyon pipa lesz rám, hogy nem vagyok otthon. Már rég ott kellene lennem, így kapkodva szedem össze a vásárolt cuccaim, és gyorsan fizetek. Szinte észre sem veszem a boltba belépő nénit, majdnem fel is lököm, úgy sietek, nehogy még jobban elkéssek. Pont elérem a buszt, ami viszonylag hamar elvisz, majd lepattanva róla, sietősen szedem a lábaim. Az esernyő nem sokat véd ez ellen a szeles idő ellen, de nem szeretnék jobban elázni, mint most. Idegesen lépkedek fel a pár lépcsőfokon, és még idegesebb vagyok, amikor nyitva találom az ajtót. Prue már itthon van. Szinte még be sem léptem, már megszólalok.
- Megjöttem! Ne haragudj, sajnálom, de a kínai vásár most volt a városban, és elnézelődtem az időt - kezdek magyarázkodni, miközben ledobom magamról a kabátot, és a vásárolt zacskóval megindulok befelé a házba a konyha felé. - Holnap lesz a vizsgám és kellett pár fűszer - folytatom, majd elhallgatok. Egy pillanatra megtorpanok még az előszobában, és Prue arcát fürkészem...

   
Words: lot Notes: bocsánat, hogy késtem  Embarassed Music: This
   
   
Vissza az elejére Go down
I'm on the good side
Keep the magic in your heart!
Prue Halliwell
...and my name is Prue Halliwell
Hozzászólások száma : 15
Csalakozott : 2014. Jun. 27.
Tartózkodási hely : San Francisco
Humor : Bűbájos ♢

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  EmptyPént. Jún. 27, 2014 4:50 am

***
Vissza az elejére Go down
Keep the magic in your heart!
...and my name is Ajánlott tartalom

Bejárat  Empty
Témanyitás   Bejárat  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
charmedfrpg :: HELYSZÍNEK :: San Francisco :: Halliwell ház-